TacJS (8.x-2.5) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Next
de: Weiter

en: Orientation
de: Ausrichtung

en: save
de: Speichern

en: Cookie name
de: Cookie-Name
