TacJS (8.x-2.7) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Next
hu: Következő

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Google Maps
hu: Google térképek

en: save
hu: mentés

en: Cookie name
hu: Süti neve
