TacJS (8.x-2.9) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Next
es: Siguiente

en: Save
es: Guardar

en: Destination
es: Destino

en: Orientation
es: Orientación

en: save
es: Guardar

en: Cookie name
es: Nombre de la cookie
