TacJS (8.x-2.11) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Next
ja: 次へ

en: Save
ja: 保存

en: Destination
ja: 行き先

en: Original
ja: オリジナル
