TacJS (8.x-2.11) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Next
vi: Tiếp

en: Save
vi: Lưu

en: Destination
vi: Nơi đến

en: Original
vi: Gốc
