TacJS (8.x-3.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Top
de: Oben

en: Bottom
de: Unten

en: Destination
de: Ziel

en: Cookie Name
de: Cookie-Name

en: Privacy Policy URL
de: URL der Datenschutzrichtlinie

en: GDPR
de: DSGVO

en: Dialog Settings
de: Dialogeinstellungen
