TacJS (8.x-3.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Destination
ja: 行き先

en: Original
ja: オリジナル

en: Domains
ja: ドメイン
