TacJS (8.x-3.6) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Destination
eu: Helbidea

en: Original
eu: Originala

en: Domains
eu: Domeinuak
