TacJS (8.x-3.8) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Destination
hu: Cél

en: Original
hu: Eredeti

en: Domains
hu: Domének

en: Hashtag
hu: Kettőskeresztes címke

en: Read More Link
hu: Továbbolvasás hivatkozása

en: Privacy Policy URL
hu: Adatvédelmi irányelvek webcíme
