TacJS (8.x-3.8) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Top
ru: Вверху

en: Bottom
ru: Снизу

en: Destination
ru: Место назначения

en: Original
ru: Оригинал

en: Domains
ru: Домены
