TacJS (8.x-3.8) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Destination
uk: Місце призначення

en: Original
uk: Оригінал

en: Domains
uk: Домени
