TacJS (8.x-5.1) - en to gl translation catalogue (31 entries)

en: Title
gl: Título

en: title
gl: título

en: deny
gl: rexeitar

en: Read more
gl: Ler máis

en: more
gl: máis

en: Comments
gl: Comentarios

en: More
gl: Máis

en: Social networks
gl: Redes sociais

en: Overview
gl: Vista xeral

en: all
gl: todos

en: Top
gl: Superior

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: All
gl: Todo

en: Bottom
gl: Botón

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Disclaimer
gl: Aviso legal

en: Other
gl: Outro

en: Allow
gl: Permitir

en: Deny
gl: Rexeitar

en: Close
gl: Pechar

en: source
gl: Orixe

en: Source
gl: Orixe

en: Middle
gl: Medio

en: Info
gl: Información

en: details
gl: detalles

en: day(s)
gl: día(s)

en: info
gl: información

en: IP address
gl: Enderezo IP

en: close
gl: pechar

en: Videos
gl: Vídeos

en: allow
gl: permitir
