TacJS (8.x-5.1) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: deny
km: បដិសេធ

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: More
km: បន្ថែម

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Top
km: កំពូល

en: Timestamp
km: ត្រាពេលវេលា​

en: All
km: ទាំងអស់

en: Bottom
km: បាត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Allow
km: អនុញ្ញាត

en: Deny
km: បដិសេធ

en: Close
km: បិទ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: IP address
km: អាសយដ្ឋាន​ IP

en: allow
km: អនុញ្ញាត
