TacJS (8.x-5.1) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Overview
pa: ਸੰਖੇਪ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: All
pa: ਸਭ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: details
pa: ਵੇਰਵਾ

en: info
pa: ਜਾਣਕਾਰੀ
