TacJS (8.x-6.1) - en to cs translation catalogue (34 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: title
cs: nadpis

en: Status
cs: Stav

en: deny
cs: zakázat

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Social networks
cs: Sociální sítě

en: Overview
cs: Přehled

en: all
cs: vše

en: Top
cs: Nahoru

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: All
cs: Vše

en: Bottom
cs: Dole

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Other
cs: Jiné

en: Allow
cs: Povolit

en: Deny
cs: Zakázat

en: Close
cs: Zavřít

en: Source
cs: Zdroj

en: Credit
cs: Kredit

en: details
cs: detaily

en: day(s)
cs: dnů

en: Mandatory
cs: Povinné

en: IP address
cs: IP adresa

en: close
cs: zavřít

en: More info
cs: Více informací

en: Videos
cs: Videa

en: allow
cs: povolit

en: Icon position
cs: Umístění ikony

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů

en: Video sharing services help to add rich media on the site and increase its visibility.
cs: Video-hostingové služby pomáhají přidat na stránku bohaté mediální prvky.

en: Comments managers facilitate the filing of comments and fight against spam.
cs: Správci komentářů zajišťují vyplňování komentářů a bojují proti šíření spamu.
