TacJS (8.x-6.2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: deny
mr: नाकारणे

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: more
mr: आणखी

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: More
mr: अधिक

en: all
mr: सर्व

en: True
mr: सत्य

en: False
mr: चूक

en: All
mr: सर्व

en: Close
mr: बंद

en: Languages
mr: भाषा

en: details
mr: विस्तृत विवरण

en: info
mr: माहिती
