TacJS (8.x-6.3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: title
gu: શીર્ષક

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: deny
gu: નામંજુર

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: more
gu: વધુ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: More
gu: વધુ

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: All
gu: બધા

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: Languages
gu: ભાષાઓ

en: details
gu: વિગતો

en: info
gu: માહિતી

en: IP address
gu: IP સરનામું
