TacJS (8.x-6.3) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: Title
he: כותרת

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: deny
he: לא אפשרי

en: Read more
he: קראו עוד

en: more
he: עוד

en: Comments
he: תגובות

en: More
he: עוד

en: Overview
he: סקירה

en: all
he: הכל

en: True
he: אמת

en: False
he: שלילי

en: Top
he: עליון

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: All
he: הכל

en: Bottom
he: למטה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Disclaimer
he: גילוי נאות

en: Other
he: אחר

en: Allow
he: אפשר

en: Deny
he: חסוֹם

en: Close
he: סגירה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Source
he: מקור

en: Languages
he: שפות

en: Middle
he: אמצע

en: Info
he: מידע

en: details
he: פרטים

en: info
he: מידע

en: Twitter
he: טוויטר

en: YouTube
he: יוטיוב

en: Expiration time
he: זמן תפוגה

en: IP address
he: כתובת IP

en: More info
he: מידע נוסף

en: Vimeo
he: וימאו

en: allow
he: אפשרי

en: Google+
he: גוגל פלוס

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy url
he: כתובת URL למדיניות הפרטיות
