TacJS (8.x-6.4-alpha1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Bottom
sr: Дно

en: Languages
sr: Језици

en: info
sr: информација

en: IP address
sr: IP адреса
