TacJS (8.x-6.4-alpha2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Status
ht: Eta

en: more
ht: plis

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: All
ht: Tout

en: Languages
ht: Lang
