TacJS (8.x-6.4-alpha3) - en to az translation catalogue (21 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Read more
az: Ətraflı

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Advanced
az: Əlavə

en: Disclaimer
az: İmtina

en: Other
az: Digər

en: Allow
az: İcazə verin

en: Close
az: Bağlı

en: Source
az: Mənbə

en: Languages
az: Dillər

en: Info
az: Məlumat

en: IP address
az: IP ünvanı
