TacJS (8.x-6.4-alpha3) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: deny
dz: ཉན་མ་བཏུབ།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Allow
dz: འབད་བཅུག

en: Deny
dz: འབད་མ་བཅུག

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: allow
dz: འབད་བཅུག
