TacJS (8.x-6.4-alpha3) - en to ru translation catalogue (65 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: title
ru: заголовок

en: Status
ru: Статус

en: deny
ru: отклонить

en: Read more
ru: Подробнее

en: more
ru: ещё

en: Comments
ru: Комментарии

en: More
ru: Ещё

en: Social networks
ru: Социальные сети

en: Support
ru: Поддержка

en: Overview
ru: Обзор

en: all
ru: все

en: True
ru: Истина

en: False
ru: Ложь

en: Top
ru: Вверху

en: Timestamp
ru: Время

en: All
ru: Все

en: Bottom
ru: Снизу

en: Advanced
ru: Расширенные

en: Disclaimer
ru: Отказ

en: Other
ru: Другое

en: Allow
ru: Разрешить

en: Deny
ru: Запретить

en: New Window
ru: Новое окно

en: Default state
ru: Состояние по умолчанию

en: Close
ru: Закрыть

en: Source
ru: Источник

en: Languages
ru: Языки

en: Middle
ru: По центру

en: Expire
ru: Устаревание

en: Info
ru: Инфо

en: Orientation
ru: Ориентация

en: APIs
ru: API

en: Credit
ru: Кредит

en: details
ru: подробности

en: day(s)
ru: день(дней)

en: Mandatory
ru: Обязательно

en: info
ru: информация

en: Reload
ru: Обновить

en: Video Title
ru: Название видео

en: IP address
ru: IP-адрес

en: close
ru: закрыть

en: Comment Title
ru: Заголовок комментария

en: Videos
ru: Видео

en: allow
ru: разрешено

en: Show icon
ru: Показывать иконку

en: Personalize
ru: Персонализировать

en: Manage services
ru: Настройка сервисов

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности

en: Please disable your adblocker to start customizing.
ru: Пожалуйста дезактивируйте АдБлокер чтобы начать настройку.

en: Refresh the page
ru: Перезагрузите страницу

en: If you continue to browse this website,
ru: Если вы продолжаете использовать сайт

en: you are allowing all third-party services
ru: вы позволяете сервисам третьих лиц

en: OK, accept all
ru: Ок, все активировать

en: Protecting your privacy
ru: Защитить вашу конфиденциальность

en: This service does not use cookie.
ru: Этот сервис не использует кукис.

en: This service can install
ru: Этот сервис может быть инсталирован

en: This service has installed
ru: Этот сервис инсталирован

en: This service has not installed any cookie.
ru: Этот сервис не использует кукис.

en: View the official website
ru: Посетите официальный сайт

en: Cookies manager by tarteaucitron.js
ru: Кукис манаджер tarteaucitron.js

en: Allow all cookies
ru: Разрешить все кукисы

en: is disabled.
ru: Деактивирован.

en: Advertising network
ru: Рекламная сеть

en: Services to display web content.
ru: Службы для отображения веб-контента.
