TacJS (8.x-6.4-alpha3) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: deny
te: తిరస్కరించు

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: more
te: మరిన్ని

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: More
te: మరిన్ని

en: Social networks
te: సామాజిక జాలాలు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: all
te: అన్నీ

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Top
te: పైన

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: All
te: అన్నీ

en: Other
te: ఇతర

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Source
te: మూలం

en: Languages
te: భాషలు

en: Info
te: సమాచారం

en: details
te: వివరాలు

en: info
te: సమాచారం

en: IP address
te: ఐపీ చిరునామా
