TacJS (8.x-6.4-alpha4) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Status
ast: Estáu

en: deny
ast: torgar

en: Read more
ast: Lleer más

en: more
ast: más

en: Comments
ast: Comentarios

en: More
ast: Más

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Top
ast: Cimeru

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: All
ast: Too

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Other
ast: Otru

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar

en: Close
ast: Zarrar

en: Languages
ast: Llingües
