TacJS (8.x-6.4-alpha4) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: title
fi: otsikko

en: Status
fi: Tila

en: deny
fi: estä

en: Read more
fi: Lue lisää

en: more
fi: lisää

en: Comments
fi: Kommentit

en: More
fi: Lisää

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: all
fi: kaikki

en: True
fi: Tosi

en: False
fi: Epätosi

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: All
fi: Kaikki

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Disclaimer
fi: Vastuuvapausilmoitus

en: Other
fi: Muu

en: Allow
fi: Sallittu

en: Deny
fi: Estetty

en: Default state
fi: Oletustila

en: Close
fi: Sulje

en: Source
fi: Lähde

en: Languages
fi: Kielet

en: Middle
fi: Keskellä

en: Info
fi: Tieto

en: details
fi: yksityiskohdat

en: day(s)
fi: päivä(t)

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: Expiration time
fi: Vanhenemisaika

en: IP address
fi: IP osoite

en: close
fi: sulje

en: Videos
fi: Videot

en: allow
fi: salli

en: Cookie name
fi: Evästeen nimi
