TacJS (8.x-6.4-alpha4) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Read more
se: Loga eambbo

en: all
se: buot

en: All
se: Buot

en: Close
se: Gidde

en: Languages
se: Gielat

en: info
se: dieđut
