TacJS (8.x-6.5) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: deny
eo: malpermesi

en: Read more
eo: Legu pli

en: more
eo: pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: More
eo: Pli

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Timestamp
eo: Tempindiko

en: All
eo: Ĉiuj

en: Advanced
eo: Specialaj

en: Other
eo: Alia

en: Allow
eo: Permesu

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Languages
eo: Lingvoj

en: details
eo: detaloj

en: info
eo: informo

en: Videos
eo: Filmetoj

en: allow
eo: permesi
