TacJS (8.x-6.5) - en to et translation catalogue (34 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: title
et: pealkiri

en: Status
et: Olek

en: deny
et: keela

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Social networks
et: Sotsiaalvõrgustikud

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Top
et: Ülesse

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: All
et: Kõik

en: Bottom
et: Alumine

en: Advanced
et: Täpsem

en: Disclaimer
et: Lahtiütlus

en: Other
et: Muu

en: Allow
et: Luba

en: Deny
et: Keela

en: Default state
et: Vaikimisi olek

en: Close
et: Sulge

en: Source
et: Allikas

en: Languages
et: Keeled

en: Credit
et: Kreedit

en: details
et: üksikasjad

en: day(s)
et: päev(ad)

en: Mandatory
et: Nõutav

en: IP address
et: IP-aadress

en: Videos
et: Videod

en: allow
et: luba

en: Show icon
et: Ikooni kuvatakse
