TacJS (8.x-6.5) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Status
mg: Toetra

en: Read more
mg: Tohiny

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Source
mg: Loharano
