TacJS (8.x-6.5) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: title
mn: гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: deny
mn: татгалзах

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: False
mn: Худал

en: Top
mn: Дээд

en: All
mn: Бүгд

en: Bottom
mn: Доод

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: info
mn: мэдээлэл

en: IP address
mn: IP хаяг
