TacJS (8.x-6.7) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Title
is: Titill

en: title
is: titill

en: Status
is: Staða

en: deny
is: hafna

en: Read more
is: Lesa meira

en: more
is: meira

en: Comments
is: Ummæli

en: More
is: Meira

en: Social networks
is: Samfélagsmiðlar

en: Overview
is: Yfirlit

en: all
is: allt

en: True
is: Rétt

en: False
is: Rangt

en: Top
is: Toppur

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: All
is: Allt

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Allow
is: Heimila

en: Deny
is: Hafna

en: Close
is: Loka

en: Languages
is: Tungumál

en: details
is: nánar

en: info
is: upplýsingar

en: IP address
is: IP vistfang
