Tag1 Quo (3.0.6) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Enabled
sk: Povolené

en: Version
sk: Verzia

en: Name
sk: Názov

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Never
sk: Nikdy

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: @time ago
sk: pred @time

en: Review
sk: Prehľad

en: Debug
sk: Ladenie

en: An unknown error occurred.
sk: Vyskytla sa neznáma chyba
