Tag1 Quo (3.0.7) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Version
nn: Versjon

en: Name
nn: Namn

en: Never
nn: Aldri

en: Configuration
nn: Oppsett

en: @time ago
nn: @time sidan
