Tag1 Quo (3.0.7) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Type
sl: Tip

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Name
sl: Ime

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Never
sl: Nikoli

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: @time ago
sl: @time nazaj

en: Debug
sl: Razhroščevanje
