Tag1 Quo (3.0.7) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Name
sv: Namn

en: Filename
sv: Filnamn

en: Never
sv: Aldrig

en: Advanced
sv: Utökad

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: @time ago
sv: @time sedan

en: Review
sv: Granska

en: Debug
sv: Felsök

en: An unknown error occurred.
sv: Ett okänt fel inträffade.

en: Schema version
sv: Version av databasschema
