Tag1 Quo (3.0.7) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Type
uk: Тип

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Version
uk: Версія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Filename
uk: Назва файла

en: Never
uk: Ніколи

en: Advanced
uk: Розширені

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Token
uk: Замінник

en: @time ago
uk: @time тому

en: Review
uk: Перевірити

en: Next cron run
uk: Наступний запуск крону

en: Debug
uk: Зневадження

en: An unknown error occurred.
uk: Виникла невідома помилка.

en: configuration page
uk: сторінка конфігурації

en: Schema version
uk: Версія схеми
