Tag1 Quo (3.0.7) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Status
be: Статус

en: Type
be: Тып

en: Enabled
be: Уключана

en: Version
be: Версія

en: Name
be: Імя

en: Filename
be: Назва файла

en: Never
be: Ніколі

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Configuration
be: Налады

en: @time ago
be: @time таму

en: Debug
be: Адладжваць праграму (debug)
