Tag1 Quo (3.0.7) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Enabled
bg: Активиран

en: Version
bg: Версия

en: Name
bg: Име

en: Filename
bg: Име на файла

en: Never
bg: Никога

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: @time ago
bg: преди @time

en: An unknown error occurred.
bg: Непозната грешка.
