Tag1 Quo (3.0.7) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Name
da: Navn

en: Filename
da: Filnavn

en: Never
da: Aldrig

en: Advanced
da: Avanceret

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Token
da: Symbol

en: @time ago
da: @time siden

en: Review
da: Gennemgå

en: An unknown error occurred.
da: En ukendt fejl opstod.

en: Schema version
da: Schema-version
