Tag1 Quo (3.0.7) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Name
hy: Անուն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Never
hy: Երբեք

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: @time ago
hy: @time առաջ
