Tag1 Quo (3.0.6) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Version
lv: Versija

en: Name
lv: Nosaukums

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Never
lv: Nekad

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Token
lv: Marķieris

en: @time ago
lv: pirms @time

en: Debug
lv: Atkļūdot
