Tag1 Quo (3.0.7) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Name
ta: பெயர்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Never
ta: இல்லை

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: @time ago
ta: @time க்கு முன்னர்

en: Debug
ta: பிழையறிவு
