Tag1 Quo (3.0.7) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Type
tr: Tip

en: Enabled
tr: Etkin

en: Version
tr: Sürüm

en: Name
tr: İsim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Never
tr: Asla

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Token
tr: Simge

en: @time ago
tr: @time önce

en: Debug
tr: Hata ayıkla

en: Schema version
tr: Şema versiyonu
