Tag1 Quo (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Status
it: Stato

en: Type
it: Tipo

en: Enabled
it: Attivato

en: Version
it: Versione

en: Settings
it: Impostazioni

en: Name
it: Nome

en: Filename
it: Nome file

en: Advanced
it: Avanzate

en: Configuration
it: Configurazione

en: Review
it: Revisione

en: configuration page
it: pagina di configurazione

en: Schema version
it: Versione dello schema
