Tag1 Quo (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Version
af: Weergawe

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Review
af: Hersiening
