Tag1 Quo (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Enabled
am: ንቁ

en: Version
am: ሥሪት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም
