Tag1 Quo (8.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Type
pt: Tipo

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Version
pt: Versão

en: Settings
pt: Configurações

en: Name
pt: Nome

en: Filename
pt: Nome do arquivo

en: Advanced
pt: Avançado

en: Configuration
pt: Configurações

en: Review
pt: Revisão do pedido

en: configuration page
pt: página de configuração

en: Schema version
pt: Versão do schema
