Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: None
ar: لا شيء

en: Field
ar: الحقل

en: Separator
ar: فاصل

en: Fields
ar: الحقول

en: Space
ar: فراغ
