Tag Formatter (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Remove
be: Выдаліць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Field
be: Поле

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Fields
be: Палі

en: Space
be: Прабел
